Allon-FelixCustom Jewelry

Kuidas tellida?

Hinnapakkumist saab küsida meie klienditeenindusest telefonil
(+372) 600 9817 või saates e-kirja oma sooviga aadressile: gold@gold.ee

Hinnapakkumise kinnitamiseks on vaja teha ettemaks 50% töörahast ja materjali eest ning ülejäänud arve tasutakse hiljemalt ehte kätte saamisel.

Mida peaks meeles pidama, et ehted säiliksid kauem ilusatena?

Ehted, mida kasutatakse ja hoiustatakse, paratamatult kuluvad ja tuhmuvad. Ka need ehted, mis seisavad karbis — tegemist on normaalse oksüdeerumisprotsessiga. Ehete kõige suuremad vaenlased, mis vähendavad tema eluiga, on kloorivesi, merevesi, juukselakk ja parfüümid.

Soovitame ehteid hoida üksteisest eraldi (vutlaris, kotikeses või karbis), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi. Puhastatud ja kuivad ehted võib hoida eraldi taassuletavates kilekotikestes, kus õhk ei pääse neile ligi.

Kui sõrmus määrib kätt?

Määrimine ei pruugi olla tingitud ehte sulamist. Sageli tekitavad ehete all mustumist kehale kosmeetikavahendid ja inimese organismi eripära (higi, pH tase jne.). Sel juhul on soovitav kanda kõrgema prooviga ehteid, mis on väliste mõjude suhtes vähem tundlikud.

Kust saada infot ehete kohta?

Lisainfot ehte omaduste, metalli ja hoolduse kohta saate e-posti aadressilt: anna@gold.ee

Ehete ohutus?

Iga ehe peab olema ohutu ja ei tohi mingil viisil vigastada tema kandjat.
Tihedamini esineb inimestel allergia nikli suhtes, eriti lastel. Nikliallergia võib avalduda naha punetusena, raskemal juhul põletikuna ja aeglaselt paraneva haavandina. Eriti ohtlikud on läbi mingi kehaosa torgatavad niklisisaldusega ehted nagu kõrvarõngad, nõelad jne.